221KH07J-OTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
220 V 1.75 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
221KH07J-OTR
Numer produktu DigiKey
13-221KH07J-OTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
221KH07J-OTR
Opis
VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
242 V
Producent
Prąd - udarowy
1.75 kA
Seria
Energia
19J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
230 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
140 V
Temperatura robocza
-40°C - 140°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
180 V
Napięcie warystora (min.)
198 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
220 V