201KD10-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 3 850
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
200 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
201KD10-F
Numer produktu DigiKey
13-201KD10-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
201KD10-F
Opis
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
220 V
Producent
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
30J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
500 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
130 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
170 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
180 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
200 V