15KPA70A/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
113,6V Zacisk 132,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA70A/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA70A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA70A/B
Opis
TVS DIODE 70VWM 113.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113,6V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
132,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Napięcie - przebicia (min.)
78,2V