15KPA36A/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 300
Arkusz danych
59,8V Zacisk 252,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA36A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-15KPA36A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA36A/TR13
Opis
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
59,8V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
252,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40,2V