15KPA280CA/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 486
Arkusz danych
454,5V Zacisk 33,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA280CA/TR13
Numer produktu DigiKey
13-15KPA280CA/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA280CA/TR13
Opis
TVS DIODE 280VWM 454.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
454,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
33,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
280V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
312,8V