15KPA24CA/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA24CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-15KPA24CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA24CA/B
Opis
TVS DIODE 24VWM 40.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40,7V Zacisk 371A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
40,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
371A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,81V