15KPA18A/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
30,9V Zacisk 488,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA18A/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA18A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA18A/B
Opis
TVS DIODE 18VWM 30.9VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
488,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20,11V