15KPA160CA/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA160CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-15KPA160CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA160CA/B
Opis
TVS DIODE 160VWM 258.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
258,6V Zacisk 58,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
258,6V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
58,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178,7V