1.5KE7.5CA/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE7.5CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE7.5CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE7.5CA/B
Opis
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,3V Zacisk 134,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
134,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
7,13V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,3V