1.5KE62A/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE62A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE62A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE62A/B
Opis
TVS DIODE 53VWM 85VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
85V Zacisk 17,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
17,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
53V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
58,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
85V