1.5KE6.8A/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE6.8A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE6.8A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE6.8A/B
Opis
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10,5V Zacisk 144,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
144,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
5,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6,45V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10,5V