1.5KE510A-AT/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
698V Zacisk 2,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE510A-AT/TR13
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE510A-AT/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE510A-AT/TR13
Opis
TVS DIODE 434VWM 698VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
434V
Napięcie - przebicia (min.)
485V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
698V