1.5KE16CA/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE16CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE16CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE16CA/B
Opis
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22,5V Zacisk 67,6A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
67,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
22,5V