1.5KE13CA/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE13CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE13CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE13CA/B
Opis
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18,2V Zacisk 83,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
83,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11,1V
Napięcie - przebicia (min.)
12,4V