1.5KE12A/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 817
Arkusz danych
16,7V Zacisk 91A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE12A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE12A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE12A/TR13
Opis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
16,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
91A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10,2V
Napięcie - przebicia (min.)
11,4V