1.5KE10A/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
14,5V Zacisk 104,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE10A/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE10A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE10A/B
Opis
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
104,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,55V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
9,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,5V