XP1504YT
Numer produktu DigiKey
5048-XP1504YTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5048-XP1504YTCT-ND - Taśma cięta (CT)
5048-XP1504YTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XP1504YT
Opis
MOSFET N-CH 150V 5A 15.8A PMPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 5A (Ta), 15,8A (Tc) 3,12W (Ta), 31,2W (Tc) Montaż powierzchniowy PMPAK® 3 x 3
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
59mOhm przy 9A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
25.6 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
984 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,12W (Ta), 31,2W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PMPAK® 3 x 3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V