XP10TN135K
Numer produktu DigiKey
5048-XP10TN135KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5048-XP10TN135KCT-ND - Taśma cięta (CT)
5048-XP10TN135KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XP10TN135K
Opis
MOSFET N-CH 100V 3A SOT223
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 3A (Ta) 2,78W (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-223
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
135mOhm przy 3A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
20 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
980 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,78W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V