VEC50US19 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 1470-3100-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | VEC50US19 |
Opis | AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 19V 50 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VEC50US19 Modele |
Opakowanie Skrzynka | Temperatura robocza 0°C - 65°C |
Status części Aktywny | Złącze wyjściowe Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm |
Region wykorzystania Międzynarodowy | Długość sznura 47,2" (1,20m) |
Forma Biurkowy (klasy I) | Złącze wejściowe IEC 320-C14 |
Typ wejścia Przewód (sprzedawany osobno) | Rozmiar / wymiar 4,58" x 2,06" x 1,23" (116,3mm x 52,4mm x 31,3mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie - wejściowe 90 - 264V~ | Agencja zatwierdzająca CB, CE, TUV |
Napięcie - wyjściowe 19V | Numer standardowy 62368-1 |
Prąd - wyjściowy (maks.) 2,63A | Waga 0.54lb (244.94g) |
Moc (W) 50 W | Bazowy numer produktu |
Zużycie energii bez obciążenia 150mW (maks.) |