SMP350PS18
Numer produktu DigiKey
1470-4447-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMP350PS18
Opis
AC/DC CONVERTER 18V 349W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 18V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMP350PS18 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,00" x 3,60" x 1,70" (177,8mm x 91,4mm x 43,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
18V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
19.4 A