SHP350PS15
Numer produktu DigiKey
1470-2228-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHP350PS15
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 350W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
85%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,00" x 3,60" x 2,10" (177,8mm x 91,4mm x 53,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
22 A