QSB30048S12
Numer produktu DigiKey
1470-4161-ND
Producent
Numer produktu producenta
QSB30048S12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 25A 18V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
90%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,52" (61,0mm x 57,9mm x 13,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A