PLS6002005
Numer produktu DigiKey
1470-PLS6002005-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLS6002005
Opis
600W PROGRAMMABLE PSU
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200V= Wyjście Montaż na stelażu (prąd zmienny na prąd stały) Zasilacz LED 5A Wyjście 600W Funkcje Interfejs LAN, GPIB, programowanie, regulacja, zdalne sterowanie, interfejs USB
Kategoria
Liczba znaków
16 (2)
Producent
XP Power
Rozmiar / wymiar
10,30" x 8,82" x 1,73" (261,6mm x 224,0mm x 43,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Seria
Funkcje
Interfejs LAN, GPIB, programowanie, regulacja, zdalne sterowanie, interfejs USB
Opakowanie
Skrzynka
Moc (W)
600W
Status części
Aktywny
Dokładność - woltomierz; amperomierz
0.1% + 100mV; 0.1% + 10mA
Typ
Montaż na stelażu (prąd zmienny na prąd stały)
Regulacja napięcia - linia
100mV
Napięcie - zasilania
100 - 240V~
Regulacja napięcia - obciążenia
100mV
Liczba wyjść
1
Regulacja prądu - linia
15mA
Napięcie - wyjściowe
200V=
Regulacja prądu - obciążenie
15mA
Prąd - wyjściowy
5A
Tętnienia
150mV rms, 100mV p-p