PGW65US20-AU-BB
Numer produktu DigiKey
1470-PGW65US20-AU-BB-ND
Producent
Numer produktu producenta
PGW65US20-AU-BB
Opis
65W PD, AU PLUGTOP, USB-C PORT
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 65 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Moc (W)
65 W
Producent
XP Power
Zużycie energii bez obciążenia
150mW
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Australia
Złącze wyjściowe
Gniazdo USB C Power Delivery (PD)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
AS 3112
Typ wejścia
Stałe ostrze
Rozmiar / wymiar
3,56" x 2,30" x 1,32" (90,4mm x 58,4mm x 33,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
AU/NZ, CB, CCC, CE, cULus, cURus, EN, GS, TUV, UKCA, UL
Napięcie - wyjściowe
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,25A