MHP650PS48-EF
Numer produktu DigiKey
MHP650PS48-EF-ND
Producent
Numer produktu producenta
MHP650PS48-EF
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 650W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 80 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Napięcie - izolacji
4000 V
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
85%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
9,18" x 4,00" x 2,50" (233,2mm x 101,6mm x 63,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
13.5 A