JTK2024D15
Numer produktu DigiKey
JTK2024D15-ND
Producent
Numer produktu producenta
JTK2024D15
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 667mA 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JTK2024D15 Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
667mA