JHM3048S12
Numer produktu DigiKey
1470-JHM3048S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
JHM3048S12
Opis
30W PCB 36-75VDC INPUT 2:1 MEDIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,5A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.88
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A