JCK4012S12
Numer produktu DigiKey
1470-2013-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
JCK4012S12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 40W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 3,33A 9V - 18V Wejście
Modele EDA/CAD
JCK4012S12 Modele
Kategoria
Moc (W)
40 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,33A