JCK4012D15
Numer produktu DigiKey
1470-2011-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
JCK4012D15
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 1,33A, 1,33A 9V - 18V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JCK4012D15 Modele
Kategoria
Moc (W)
40 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
92%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,33A, 1,33A