ITR0305S12
Numer produktu DigiKey
1470-ITR0305S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
ITR0305S12
Opis
DC-DC 3W 10% INPUT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 250mA 4,5V - 5,5V Wejście
Kategoria
Moc (W)
3 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.88
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Rozmiar / wymiar
0,46" x 0,30" x 0,42" (11,7mm x 7,5mm x 10,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
250mA