HRL3024S600P-VIEW-B
HRL30 Series 30 W High-Voltage DC/DC Converters from XP Power PIO | DigiKey
HRL3024S600P
Numer produktu DigiKey
1470-4899-ND
Producent
Numer produktu producenta
HRL3024S600P
Opis
DC DC CONVERTER 600V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 600V 50mA 22V - 30V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HRL3024S600P Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Sprawność
85%
Typ
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
22V
Rozmiar / wymiar
3.00" x 2.00" x 0.73" (76.2mm x 50.8mm x 18.6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA, UL
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
50mA