HRL3024S200N
Numer produktu DigiKey
1470-HRL3024S200N-ND
Producent
Numer produktu producenta
HRL3024S200N
Opis
DC DC CONVERTER -200V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście -200V 150mA 22V - 30V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HRL3024S200N Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Sprawność
85%
Typ
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
22V
Rozmiar / wymiar
3.00" x 2.00" x 0.73" (76.2mm x 50.8mm x 18.6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA, UL
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
150mA