GCS350PS56
Numer produktu DigiKey
1470-3060-ND
Producent
Numer produktu producenta
GCS350PS56
Opis
AC/DC CONVERTER 56V 200W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 56V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
GCS350PS56 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Funkcje
80 Plus® Silver, wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,50" (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
56V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
3.6 A