GCS180PS48
Numer produktu DigiKey
1470-1333-ND
Producent
Numer produktu producenta
GCS180PS48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
GCS180PS48 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,42" (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
3.1 A