GCS180PS24-C
Numer produktu DigiKey
GCS180PS24-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
GCS180PS24-C
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
GCS180PS24-C Modele
Napięcie - izolacji
4000 V
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
PFC, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
6.3 A