GCS180PS12
Numer produktu DigiKey
1470-1329-ND
Producent
Numer produktu producenta
GCS180PS12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCS180PS12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,42" (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
12.5 A