FCS40US24
Numer produktu DigiKey
1470-4685-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCS40US24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 80 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
FCS40US24 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
85%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 1,04" (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
1.67 A