FCB100US19
Numer produktu DigiKey
1470-FCB100US19-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCB100US19
Opis
AC/DC CONVERTER 19V 80W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 19V 80 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
FCB100US19 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
19V
Prąd - wyjściowy 1
5.3 A