FCB100US15
Numer produktu DigiKey
1470-FCB100US15-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCB100US15
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 80W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 80 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FCB100US15 Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, UKCA, UL
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
6.7 A