EPL150PS48
Numer produktu DigiKey
1470-4544-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPL150PS48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 80 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
EPL150PS48 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 0,99" (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
2.08 A