ECS130US12
Numer produktu DigiKey
1470-1276-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS130US12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 80 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
ECS130US12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
10.9 A