ECL30UD02-S
Numer produktu DigiKey
1470-1205-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECL30UD02-S
Opis
AC/DC CONVERTER 15V -15V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 15V -15V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECL30UD02-S Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
83%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,78" x 1,57" x 1,12" (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
1 A
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
1 A