ECL15UD03-T
Numer produktu DigiKey
1470-1171-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECL15UD03-T
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 5V 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
81%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,10" x 1,25" x 0,78" (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 2
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
1.5 A
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
625 mA