ECE40US24-S
Numer produktu DigiKey
1470-1144-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECE40US24-S
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
85%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
3,78" x 1,57" x 1,12" (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
1.67 A