ECE40US15-S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECE40US15-S
Numer produktu DigiKey
1470-1141-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECE40US15-S
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
84%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
3,78" x 1,57" x 1,12" (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Prąd - wyjściowy 1
2.67 A