ECE40US05-S nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 11
Arkusz danych
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 50
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 5V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECE40US05-S
Numer produktu DigiKey
1470-1132-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECE40US05-S
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
77%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
3,78" x 1,57" x 1,12" (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Prąd - wyjściowy 1
8 A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
EPS-45-5-CMEAN WELL USA Inc.111866-1706-ND59,97000 złSimilar
RS-35-5MEAN WELL USA Inc.501866-4151-ND47,76000 złSimilar
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 7 wyświetl teraz
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
7W magazynie