ECE40US03-S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 2
Arkusz danych
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 32
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 3,3V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECE40US03-S
Numer produktu DigiKey
1470-1129-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECE40US03-S
Opis
AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.73
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, szeroki zakres napięcia wejściowego
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,78" x 1,57" x 1,12" (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
10 A