DTE0624D12
Numer produktu DigiKey
1470-DTE0624D12-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTE0624D12
Opis
DC/DC CONVERTER +/-12V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 250mA, 250mA 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DTE0624D12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
250mA, 250mA
Producent
XP Power
Moc (W)
6W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Ostatnio kupiono
Sprawność
84%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,09" x 1,34" x 1,04" (53,0mm x 34,0mm x 26,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V