DNR60US24
Numer produktu DigiKey
1470-1105-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNR60US24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 2,5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DNR60US24 Modele
Kategoria
Moc (W)
60W
Producent
XP Power
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, przemysł, ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.89
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
AC lub DC
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,53" x 1,59" x 3,54" (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
90V
Numer standardowy
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A