CCH600PS48
Numer produktu DigiKey
1470-4420-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCH600PS48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 603W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CCH600PS48 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
8,43" x 4,02" x 1,69" (214,1mm x 102,1mm x 42,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
12.5 A